Hakkımızda

Hakkımızda

Aktepe Bilişim Sist.Tic.Ltd.Şti. 2005 yılından bugüne kadar Toshiba Yetkili Servisi ve Satıcı olarak faaliyet gösteren 2016 yılından itibaren Toshiba Notebook Türkiye Yetkili Servis ve Satış Partnerliği yapan tüzel kişiliğe sahip firmadır.

Kurumsal bağlamda geniş alt yapısı ile birçok konuda hizmet vermektedir.İstanbul başta olmak üzere siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluğuğunu yaşamakatayız. Toshiba Notebook Türkiye Yetkili Servisi olarak kurumsal firmalara yerinde hizmet kalitesini hafızalara kazımış ve 2006 yılından beri her yıl en iyi kurumsal servis hizmet ödülünü almıştır.Satış sonrası hizmeti en iyi şekilde yapmayı amaç olarak gören bir vizyona sahibiz

Toshiba Notebook Türkiye Satış Partneri olan Aktepe Bilişim Güvencesiyle Toshiba Notebook Kiralayabilir, Satın Alabilir, Özel Bakım Anlaşmaları yapabilirsiniz. İstanbul içinde Kurumsal Firmalara özel Yerinde Servis Hizmeti Ücretsiz olarak verilmektedir.

TOSHIBA HAKKINDA

140 yıl öncesinden günümüze yeniliklerle dolu teknolojiler.

1875’te kuruluna Toshiba Corparation olarak tamamen farklı bir BT sağlayıcısı olmaktan gurur duyuyoruz. 30 yılı aşkın bir süredir, ilk dizüstü bilgisayarı
ürettiğimiz günden bugüne iş amaçlı dizüstü bilgisayarların tasarlanması, mühendisliği ve geliştirilmesine adanmış derin bir inovasyon kültürü oluşturduk.

Tasarımdan üretime, şirket içi
Hangzhou’daki tüm Toshiba İnovasyon Merkezi’nde tüm iş amaçlı dizüstü bilgisayarlarımızı tasarlıyor,, geliştiriyor ve üretiyoruz.

Küresel erişime sahip yerel tesisler
Dünyanın her yerinde Toshiba araştırma, geliştirme, ve üretim merkezleri mevcuttur. İngiltere’de Cambridge, Japonya’da Tokyo ve Çin’de Hangzhou dahil.

Pin It on Pinterest