Dizüstü bilgisayar uzmanlarından yeni bir isim

Biz Dynabook’uz. Harika Toshiba mirasımızın temelleri üzerine inşa edilmiş dinamik, girişimci yeni bir şirketiz.

Bir endüstri lideri olarak Toshiba, 1985’te dünyanın ilk dizüstü bilgisayarı T1100’ü piyasaya sürdü ve bunu 1989’da dünyanın ilk dizüstü bilgisayarı Dynabook J-3100 SS001 ile takip etti.

Bu iki taşınabilir bilgi işlem yeniliği, insanların istedikleri her yerde güvenli ve emniyetli bir şekilde çalışmasına olanak sağladı ve günümüzün mobil bilgi işlem pazarını tanımladı. O zamandan beri Toshiba, her zaman en son teknolojiyi ve tasarımı birleştiren ödüllü yenilikçi ürünler ve hizmetler sunarken olağanüstü kalite ve güvenilirlik sunar.

Sharp Corporation, Ekim 2018’de Toshiba’nın bilgisayar işinin %80,1’ini aldı ve 1 Nisan 2019 itibariyle bu iş dünya çapında ‘dynabook’ olarak biliniyor. 4 Ağustos 2020’de Sharp Corporation, kalan %19.9’luk hisseyi satın aldı.

Markamız bir isim veya logodan daha fazlasıdır, kültürümüzün ve değerlerimizin somutlaşmış halidir. Bunlar, son derece yetenekli ve bilgili insanlarımız, ödüllü ürünlerimiz, kalite, güvenlik ve yenilikçiliğe olan tutkumuz ve güvene ve uzun süreli ortaklıklar kurmaya verdiğimiz önem sayesinde Dynabook Europe’da tutarlı ve güçlü olmaya devam ediyor.

Pin It on Pinterest