Toshiba dizüstü bilgisayarınız sizi hayal kırıklığına uğratmaz. 
Kırılma ve çatlamalarda ücretsiz onarım!
Sıvı temasında ücretsiz onarım!
Düşme ve çarpmaya karşı ücretsiz onarım!
Yazılım hatalarında ücretsiz kurulum!

**İstanbul içinde yerinde servis hizmeti avantajıyla**
**Onarılmazsa para iadesi**

Toshiba dizüstü bilgisayarlarımıza kesinlikle güveniyoruz. Toshiba Business serisi dizüstü bilgisayar aldığınızda, sizin de  emin olmanızı istiyoruz. Bu yüzden tüm müşterilerimize 1 yıl boyunca güvenilirlik garantisi veriyoruz. ürünlerimizin sizi hayal kırıklığına uğratmayacağının sözünü veriyoruz.

Toshiba Business Serisi dizüstü bilgisayar aldığınızda ve aşağıdaki forma kayıt yaptırdığınızda Toshiba veya Toshiba Yetkili Hizmet Sağlayıcı tarafından İstanbul içinde yerinde destek hizmetini ücretsiz alabilirsiniz. Güvenilirliğimizden bu kadar emin olduğumuz için onarım yapılamazsa ücret iadesi yapılacaktır.

Neden bu kadar güveniyoruz?

30 yılı aşkın süredir ilk dizüstü bilgisayarı icat ettiğimizden bugüne, elektronik yeniliğin ön safında yer aldık ve her ortamda üretkenliği artırmak için tasarlanan güvenilir ürünler yarattık. Dahası, dizüstü bilgisayarlarımızın her biri, üç yıllık kullanımı simüle eden Yüksek Hızlandırılmış Ömür Testine (HALT) tabidir. Sadece bu titiz testi geçen dizüstü bilgisayarlarımız Toshiba'nın standartlarına uygun olur ve piyasaya sürülür.

TOSHIBA SİZE DAHA FAZLASINI SUNAR!

Scroll